TASARIM HİZMETİ:

Topluma açık olan yeşil alanların değerlendirilmesi, site, özel mülk, villa, okul, kolej ve konut bahçelerinin görsel bir şölene dönüştürülmesiyle göze hoş gelen bir tasarım için yapılan uygulamadır. Peyzaj düzenleme ve mimarisi için sizlere hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

BAHÇIVAN HİZMETLERİ: 

Villa, bahçe veya özel alanlarda bahçıvanların yapabileceği çim biçme, ağaç budama, bahçe düzenleme, çim ekme, çiçeklerin revize edilmesi, ağaç diplerinin havalandırılması, toprak doldurma gibi işlemler için sizlere hizmet sunmaktayız. Bahçıvanlık için işini bilen, tecrübeli ve yetkinliği belgeli ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık bahçıvan ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

AĞAÇ BUDAMA HİZMETİ:

Kaliteli ve yüksek verim alınması için meyve ağaçlarının belli kriterlere uygun olarak budanması gerekmektedir. Bitkilerin verimini artırmak ve ağaçların hızlı büyümesi için profesyonel kişiler tarafından budama yapılması gerekmektedir. Ağaç budama, ağaçların ve bitkilerin sağlam bir dengede gelişmesi ve büyümesi, veriminin artırılması, hastalık ve zararlılar ile mücadele, karbon asimilasyonunu ve ürünlerin verimliliğini artırmak için ağaç budama işleminin zamanında yapılması gerekmektedir. Deneyimli ve işinde uzman ekiplerimizle ağaç budama hizmeti için de bize başvurabilirsiniz.