Ortaklar Catering 2004 yılında İstanbul Kadıköy’de kurmuş olduğumuz catering firmamızdır. İstikrarlı bir şekilde büyümeyi planlayarak Ortaklar olarak yaptığımız işlerle, özverili ve titiz çalışmamızla kısa sürede sektörün önde gelen firması haline geldik.

Bilgi ve birikimimizi özenli çalışmalarımızla birleştirmemiz sonucunda, kamu kurum ihalelerinde yıllarca edindiğimiz tecrübeyle vizyonumuzu genişleterek belediyeler, üniversiteler, hastaneler, oteller, fabrikalar, misafirhaneler ve yurtlar gibi daha büyük ölçekli mekânlara da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizlerin de güveni ve memnuniyetiyle sektördeki öncü konumumuzu devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Ortaklar olarak, EU standartlarında üretim yapan ve kaliteden ödün vermeyen catering hizmetimizle kalite-fiyat dengesini her zaman gözettiğimizi ve bunu sağlamayı başardığımızı söylemekten mutluluk duyuyoruz. Lezzetli, kaliteli, bol çeşitli, sağlıklı, kurallara ve standartlara uygun sunumlar için kendimizi her geçen gün daha da geliştirmekten de gurur duyuyoruz. Ortaklar olarak her bütçeye uygun menülerle hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte taşıma ve yerinde yemek hizmeti de sunmaktayız; müşteri talebi doğrultusunda, hizmet verdiğimiz firmaların mevcut mutfağını kullanarak ya da modüler mutfaklar kurarak çözüm odaklı çalışmaktayız. Deneyimli ve hünerli kadromuzla, gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet ağımızı daha da genişletmeyi hedeflemekteyiz.